Про видавництво
"Фаріон"

Починаючи з 1995 року ми створюємо оригінальні листівки,
щоб задовольнити смаки і побажання найвибагливіших
споживачів високоякісною продукцією

Щасливе Яблуко

В різноманітний листівковий світ нам вдалося ввійти яскраво. Оскільки з першого кроку все було поставлено на якість та оригінальність того, що ми робимо.
Починаючи з 1995 року й дотепер високу якість нашої продукції незмінно гарантує прізвище директора і засновника фірми, вписане у впізнаваний логотип. Розрізане яблуко – це наш талісман, наша щаслива, фірмова літера «Ф», з якої починається і слово «фортуна».
Наша місія — у сучасному "діджиталізованому" світі зробити свято яскравішим! Адже набагато приємніше, з нагоди будь-якої події, отримати "живу", витонченого дизайну, надруковану чи оздоблену елементами ручної роботи, привітальну листівку, ніж стандартну цифрову, знайдену в "мережі" картинку, відправлену за допомогою месенджера.

І магія троянд

Троянди панують в наших листівкових сюжетах, бо мають незбагненну владу над уподобаннями людей. Насиченими барвами й ніжними пастелями розквітають вони у нас на папері.

А невдовзі квітнуть найгарнішими почуттями в серцях тих, хто з доброї волі підписує й дарує листівки, і тих, хто ці листівки отримує.

Ось чому ми любимо нашу роботу й отримуємо від неї велику творчу сатисфакцію і справжню повноту життя.

Меню